Açai berry 100 kapslí

Certifikace: Certifikováno 1.3.2016

Kategorie:
Potravinové doplnky > Potravinové doplnky

Výrobce:
Guaranaplus

Popis:

Acai berry představuje komplex vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.

Açai je štíhlá palma dorůstající výšky až 25 metrů vyskytující se hlavně v Amazonii. Plodí v trsech rostoucí bobulovité ovoce. Zralé, asi 25mm velké bobule jsou tmavě purpurové a jejich aroma připomíná čokoládu s lesními plody.

Plody Açai mají jedny z nejvyšších hodnot ukazatele ORAC, který vyjadřuje schopnost absorpce volných radikálů. Obsažené antioxidanty – vitamíny A, C, E a B2  – chrání buňky lidského těla před oxidačním poškozením, snižují riziko vzniku srdečně-cévních chorob a některých typů rakoviny.

Nejen z dietologického hlediska je pozitivní až 40% podíl vlákniny přispívající k lepší činnosti střev a vylučování odpadních látek vznikajících při trávícím procesu. Rozpustná složka vlákniny reguluje trávení tuků a sacharidů , je také zdrojem energie.

Z minerálních prvků jsou nejvíce zastoupeny fosfor, draslík a vápník.

 

Běžně za: 279,00 CZK

Složení produktu:

Acai berry (Euterpe oleracea) prášek ve veganské kapsli. 100 veganských kapslí / 35g, balení 100 veganských kapslí / 35g.

Ostatní prodejní místa:

https://eshop.guaranaplus.cz/

Zakoupit zde: https://eshop.guaranaplus.cz/

Zpět na seznam Nahoru

Açai berry 100 kapslí